Masáž

Sportovní masáž pracuje s pěti základními hmaty, které jsou specifické pro tuto masáž. Tření, hnětení, roztírání, tepání a chvění. Díky těmto po sobě jdoucím tahům se svaly perfektně uvolní a prokrví.

Záda + šíjecca 60 minut420,- Kč
Šíjecca 20 minut200,- Kč
Dolní končetinycca 60 minut420,- Kč
Horní končetinycca 45 minut420,- Kč
Záda + šíje + dolní končetinycca 90 minut600,- Kč
Záda + šíje + aplikace jedné svícecca 70 minut460,- Kč
Celé tělocca 120 minut900,- Kč

Uvolňující masáž

Tato masáž je vhodná na odstranění únavy a spazmů. Díky kvalitním bylinným olejům, promasírování nejvíce exponovaných svalů, použitím bambusových tyčí a přiložením vakuových baněk, dochází k prokrvení a uvolnění zatuhlin. Úleva přichází okamžitě.

Záda + šíje v ležecca 55 minut380,- Kč
Záda + šíje v seděcca 75 minut460,- Kč
Šíjecca 35 minut240,- Kč

Baňkování

Baňkování patří k uznávaným starověkým čínským metodám. Po tisíciletí se používaly telecí rohy k odstranění hnisu a krve. Představa východní medicíny spočívala a stále spočívá v tom, že baňkováním táhneme toxiny k povrchu, čistíme krev a aktivujeme cévní systém. Podkožní hematomy které touto metodou vznikají, nejsou bolestivé a většinou mizí do několika dní.

Záda + šíjecca 30 minut300,- Kč
Nohy proti celulitiděcca 30 minut300,- Kč

TANAKAjaponská lymfatická masáž obličeje

Tato masáž je vhodná pro osoby, které trpí na opuchnutí kolem očí, opuchnutí ve středu tváře, trpící na vrásky a rozšířené póry. Příčinou těchto poruch je ve většině případech zadržování vody. Při této masáži se používá pouze pannenský kokosový olej, který je lisovaný za studena.

cca 20 minut270,- Kč

Královská masáž

Dopřejte svému tělu zážitek, který si v dávných dobách dopřávali jen panovníci. Již královna Egypta, která byla známá svou oblibou o všemožné relaxační procedúry, využívala hojně masáže se dvěma maséry.

Celé tělocca 60 minut1000,- Kč

Přístrojová lymfodrenáž

Přístrojová lymfodrenáž je účinná a šetrná terapie mízního systému. Pomáhá odstraňovat otoky způsobené nedostatečnou funkcí lymfatického systému. Je vhodná jako prevence hluboké trombózy, při doléčování poúrazových stavů a má vliv na celulitidu. Je to vhodný pomocník v prevenci křečových žil a pocitu těžkých nohou. Před touto terapií se vždy manuálně otevírají lymfatické uzliny.

Dolní končetinycca 30 minut340,- Kč
Dolní končetinycca 50 minut400,- Kč
Dolní končetiny + Tanaka – Japonská lymf. masáž obličejecca 30 minut420,- Kč
Dolní končetiny + Tanaka – Japonská lymf. masáž obličejecca 50 minut500,- Kč

Reflexní masáž zad

Tato masáž se provádí jen s velmi malým množstvím oleje, s cílem odstranit chorobné změny na kůži a ve tkáních. Působí na nervový systém, který má hlavní řídící funkci v organismu člověka. Masáž má velmi pozitivní účinek na funkční poruchy prokrvení. Tato masáž se provádí v sedě na židli, kdy se zaměřujeme hlavně na hrudní a krční část zad a pak vleže na břiše, kde se zaměřujeme hlavně na bederní a křížovou část zad.

Masáž v seděcca 30 minut320,- Kč
Masáž v ležecca 25 minut300,- Kč
Celková masážcca 55 minut500,- Kč

Thajská masáž nohou

Thajská masáž nohou je jedna z tradičních forem léčitelství Východu. Tato masáž je stará několik tisíc let. Je to jakási kombinace reflexní terapie a masáže nohou. Thajská masáž nohou má velmi pozitivní účinek na celkový organismus, příznivě působí na psychiku, odbourává stres a napětí a navozuje dokonalou harmonii. Tato procedura ulevuje nahám s křečovými žilami a zbavuje bolesti nohou. Při této masáži se masírují chodidla, prsty a nohy až ke kolenům. Používají se přitom tahy a hmaty, které se využívají hlavně při uvolňujících a reflexních masážích. Tato masáž se provádí v leže. Kromě klasických kontraindikací není tato masáž vhodná pro těhotné ženy, diabetiky a onkologické pacienty.

cca 60 minut400,- Kč

Tejpování

Jedná se o metodu, která využívá lepení pásek na kůži pro ovlivnění pohybového a oběhového systému. Na metodu lepení pružných tejpů přišel v 80.letech japonský doktor Kenzo Kase, který vylepšil metodu pevných tejpů. Tato metoda mimo jiné podporuje svalovou činnost, snižuje křeče a riziko poškození svalů, zmírňuje bolest, dopomáhá k rychlejší regeneraci, urychluje hojení… a mnoho dalšího. Tato metoda není vhodná pro lidi s ochlupením (nutno oholit) a pro lidi s alergií na náplasti + běžné kontraindikace.

TEJPOVANÁ OBLASTPRÁCE + 2,- Kč za 1 cm tejpu
Trojhlavý sval pažní (triceps)100,- Kč
Dvojhlavý sval pažní (biceps)100,- Kč
Déltový sval100,- Kč
Trapézový sval150,- Kč
Prsní sval150,- Kč (muž) / 100,- Kč (žena)
Břišní sval100,- Kč
Vzpřimovače100 – 150,- Kč
Hamstringy150,- Kč
Přední sval holenní150,- Kč
Trojhlavý sval lýtkový150,- Kč
SI skloubení (esíčka)200,- Kč
1 kyčel120,- Kč
1 trigger point (bolestivý bod)20,- Kč + 5,- Kč za 1 cross tejp
Lymfatický tejp150,- Kč
Loket150,- Kč
Jizvy150,- Kč
Prst ruky100,- Kč
Hallux valgus (vbočený palec)150,- Kč
Ramenní kloub200,- Kč
Syndrom karpálního tunelu150,- Kč
Tenisový loket100,- Kč
Golfový loket100,- Kč
Plochá noha150,- Kč
Kolenní kloub200,- Kč
Stabilizace hlezna200,- Kč

Tělové a ušní svíce

Tato metoda je stará tisíce let. Jde o starodávnou techniku na vytahování zánětů a nečistot z těla. Tuto techniku používali již staří Keltové, Slované i Indiáni. Místo svící však používali duté trubičky z kůry stromů, smotané listy různých bylin nebo dutý bambus a dutá stébla trav. Aplikace svící je založena na podobném principu jako baňkování nebo moxování. Jak baňky, tak i moxy vytahují z těla záněty a přikládají se na akupresurní body. Toto platí i pro svíce. Svíce se přikládají buď na místo bolesti nebo na již zmíněné akupresurní body. Svíce, které se používají pro metodu svíčkování, jsou vyrobené ze 100% bavlny, včelího vosku a kurkumy. Pro lepší efekt se přidávají éterické oleje.

Tělové svícecca 15 min.200,- Kč
Ušní svícecca 15 min.230,- Kč
Záda + šíje + tělová svícecca 70 min.460,- Kč
Reflexní masáž zad + tělová svícecca 65 min.700,- Kč

Breussova masáž

Tuto masáž vymyslel rakouský léčitel Rudolf Breuss (1899-1990). Breussova masáž se vetšinou provádí jako doplňující procedúra po Dornově metodě. Ale používá se i samostatně a výborně se hodí na uvolňování a prevenci. Posunuté hrudní či bederní obratle při ní mohou být často uvedeny bezbolestně do správné polohy. Pomocí této terapie mohou ploténky optimálně regenerovat a znovu se nabít energií. Při této masáži se používá třezalkový olej a hedvábný papír, který slouží jako kondenzátor nečistot, vytváří teplo a poté dochází s pomocí dlaňí k léčebnému magnetismu.

Zádacca 50 minut400,- Kč

Liftingová masáž obličeje

Tato technika je velmi jemnou procedurou, která má vynikající regenerační účinky. Při této technice se zaměřujeme na mimické svalstvo obličeje. Liftingová masáž obličeje má hluboké detoxikační účinky, příznivě působí na vyhlazování vrásek, zabraňuje rychlému stárnutí pleti a přispívá k prokrvení a tím, k lepšímu vyživování pleti i samotných mimických svalů. Touto masáží taktéž podpoříme pružnost pokožky a snížíme tak napětí v obličeji. Při této masáži (stejně jako u každé masáže) se z těla odplavuje kyselina mléčná a tím dochází k odstranění únavy. Během této masáže se používá arganový olej.

cca 60 minut480,- Kč
cca 70 minut (+silikonové baňky – nedělají modřiny)520,- Kč

Švédská masáž

V 19. století se zrodila moderně pojatá masáž. Zásluhu na tom má švédský teolog, jazykovědec a básník PER HENRIK LING (1776-1839). Při svém několikaletém pobytu v cizině se rozhodl, že vyzkouší tamní masáže, protože býval často nemocný. Vypracoval tam vlastní systém masáže a zaučil svého maséra. Při pravidelných masážích se jeho zdravotní stav natolik zlepšil, že se začal zabývat gymnastikou a začal vyučovat šerm. Po návratu do Švédska založil v roce 1813 Ústřední ústav švédské gymnastiky. Kromě gymnastiky se tam vyučovaly i masáže. Dalo by se říci, že pradědečkem naší sportovní masáže je právě švédská masáž. I když sportovní masáž vychází spíše od Isidora Zabludowského, který působil v Petrohradě.

Záda + dolní končetinycca 60 minut450,- Kč
Celé tělocca 90 minut600,- Kč

Masáž obličeje a dekoltu

Masáž obličeje má ze všech druhů masáží nejblahodárnější a maximálně relaxační účinky, především na centrální nervovou soustavu. Vzhledem k tomu, že na obličeji je velké množství nervových receptorů, ovlivňuje masáž obličeje nejen nervový systém, ale i celé tělo. Masáž obličeje je výborná nejen pro ženy, ale svými příjemnými relaxačními účinky se hodí i pro muže. Masáž obličeje pomáhá oddálit proces stárnutí, neboť díky ní se zlepšuje prokrvení tkáně, pružnost svalů a zvyšuje se odplavování toxických látek.

Délka masáže: cca 20-30 minut 300,- Kč

V letošním roce se můžete ještě těšit na :

 • Reflexní masáž chodidel
 • Spa Ball spoušťová masáž

Důležitá informace:

Kdy se nenechat masírovat! :

Obecně vzato má chodit na masáž zdravý člověk, uvádím zde proto případy, kdy není vhodné o masáži uvažovat. Pokud si nejste jistí svým zdravotním stavem, poraďte se se svým lékařem!

 • únava či klinické vyčerpání – viróza, horečka
 • nakažlivá choroba
 • kožní nemoci – svrab, bradavice, spála, neštovice
 • zhoubné nádory
 • krevní choroby – hemofilie
 • akutní kloubní záněty
 • akutní záněty dutiny břišní
 • hnisavá a infekční onemocnění
 • záněty ledvin
 • křečové žíly, záněty a trombózy
 • těsně po jídle
 • nedávné zlomeniny, naraženiny, výrony
 • čerstvé jizvy
 • vysoký krevní tlak
 • 1. trimestr těhotenství
 • po závažné operaci vyčkat 12 měsíců
 • po menším zákroku vyčkat 6 měsíců
 • čerstvé tetování