Nabízím masáže klasické, havajské, thajské, indické, indonézské, nepálské, fidžijské, americké, lymfatické, čokoládové, medové a další.

Slovo „masáž“ pochází z řeckého slova „masein“ – HNÍST. Masáž je jednou z nejstarších forem léčení. Přispívá k tělesné a duševní rovnováze. Je zřejmé, že nám masáž prospívá, a pokud si masáže dopřáváme pravidelně, cítíme se klidnější, zdravější a šťastnější.

Masáž

Klasická sportovní masáž pracuje s pěti základními hmaty, které jsou specifické pro tuto masáž. Tření, hnětení, roztírání, tepání a chvění. Díky těmto po sobě jdoucím tahům se svaly perfektně uvolní a prokrví.

Záda a šíjecca 60 minut380,- Kč
Šíjecca 20 minut180,- Kč
Záda + šíje + dolní končetinycca 90 minut600,- Kč
Záda + šíje + horní končetinycca 80 minut600,- Kč
Chodidlacca 20 minut180,- Kč
Horní končetinycca 45 minut380,- Kč
Dolní končetiny a hýžděcca 60 minut380,- Kč
Celé tělocca 120 minut800,- Kč

Relaxační masáž

Jedná se o masáž celého těla s vyjímkou břicha. Tato procedura se provádí velmi jemně, plynule a přitom s tlakem. Při této masáži dochází k prokrvení nejvíce exponovaných svalů a zároveň k naprostému uvolnění klienta.

Délka masáže: cca 60 minut450,- Kč

Lymfatická masáž

Lymfatický systém je nedílnou součástí imunitního systému. Je to jediný systém,který odvádí škodliviny ven z těla. Hlavní funkcí je vstřebávání přbytečné tekutiny a její návrat do krevního řečiště,vázání tuků a účast na imunitě. Lymfatický oběh je velmi podobný oběhu krevnímu. Větší lymfatické cévy jsou podobné žilám a proudí v nich míza. Lymfatické kapiláry jsou rozptýlené přes celé tělo. Součástí tohoto systému jsou lymfatické uzliny, kterých máme v těle okolo 500 a také orgány jako slezina a brzlík. Lymfatická masáž zmenšuje otoky vyvolané úrazy, zmírňuje otoky u křečových žil. Tato masáž se doporučuje jako prevence na podporu imunity, nikoliv léčba.

Záda+šíjecca 45 minut350,- Kč
300,-Kč / série 10x
Ruce + hrudníkcca 40 minut350,- Kč
300,-Kč / série 10x
Nohycca 50 minut450,- Kč
400,-Kč / série 10x
Celé tělocca 90 minut750,-Kč
700,-Kč / série 10x

COLD STONES – studené mramorové kameny

Co se týká masáže kamenů, je to technika, která je prováděna celá staletí různými národy. Každý národ měl svou techniku a své kameny, které na tyto masáže používal, např. Čínské horké kameny, Tibetské horké kameny, Japonské horké kameny, Havajské lávové kameny. Masáž Cold stones pochází z Ameriky. V Severní Americe tuto masáž prováděli Indiáni z kmenů Cherokee, Ogallala, Assinaboin, Santee a další. Ve střední a Jižní Americe zase Májové, Inkové, Aztékové a Peruánci. Cold stones se používají v kombinaci s horkými kameny. Teplé kameny prohřívají a uvolňují svaly i mysl a studené kameny zase prokrvují a zmírňují záněty. Horké lávové kameny se nahřívají na cca 70°C a studené mramorové kameny se chladí na cca 5°C.

Záda+nohy zezaducca 60 minut600,- Kč
Dolní končetinycca 60 minut600,- Kč
Celé tělocca 90 minut900,- Kč

Havajská masáž LOMI LOMI

Havajská masáž LOMI LOMI je velmi jemnou a velice příjemnou masáží. Tato masáž pochází z Havajských ostrovů, při níž se používají především předloktí a lokty. Havajská masáž působí na krevní oběh, má blahodárný vliv na pokožku díky kvalitním přírodním olejům a působí jako prevence psychických potíží.

Délka masáže: cca 60 minut 450,- Kč

Tradiční thajská masáž

Umění thajské masáže má své kořeny v Indii. Mnoho protahovacích cviků v této masáži údajně přinesli do Thajska z Indie buddhističtí misionáři někdy kolem 2. století před naším letopočtem. Mnoho pohybů má co do činění s jógou. Tradiční thajská masáž je založena na předpokladu, že mnoho fyzických a emočních potíží je způsobeno blokací kanálů, kterými proudí v těle životní energie. Proto masér používá svá chodidla, paty, kolena, lokty a dlaně, aby vyvíjel tlak na tyto cesty. Při této masáži se nepoužívají žádné oleje ani emulze. Klient jen leží na podložce ve vhodném a volném oblečení.

Délka masáže: cca 100 minut 950,- Kč

Anticelulitidová masáž + zábal

Anticelulitidová masáž je účinná masáž proti celulitidě. Celulitida není problémem pouze žen s nadváhou, ale vyskytuje se i u velmi štíhlých žen. Anticelulitidová masáž se provádí postupem, kde dochází ke stimulaci podkožní tukové struktury. Dochází k vyhlazování kůže, rozrušování tukových buněk, strií, prasklin a samozřejmě celulitidy. Po této masáži se rozetře na kůži skořicový olej a provede se tlakový zábal.

Délka masáže: cca 60 minut 450,- Kč

Detoxikační masáž medem

Jde o starou a osvědčenou léčitelskou metodu. Blahodárné léčebné účinky medu už odpradávna zná mnoho národů. Např. Číňané, Egypťané, Řekové, Římané a také američtí Indiáni a jiní a jiní. Medová masáž využívá vynikajících účinků medu – hlavně detoxikační a reflexní. Odstraňují se z těla staré usazeniny a jedy až z hlouby tkání, které se v těle usazují roky.

Zádacca 60 minut350,- Kč
Dolní končetiny + hýžděcca 60 minut350,- Kč
Kloubycca 10 minut (1 kloub) 70,- Kč

Čokoládová masáž

Čokoládová procedura je královnou relaxačních masáží. Čokoláda obsahuje spoustu vitamínů, minerálů, koenzymů a antioxidantů, takže výrazně zjemňuje a napíná pokožku a působí proti stárnutí organismu. Čokoláda navozuje dobrou náladu, působí na krásu a také pomáhá proti celulitidě. Mimo jiné má i afrodiziakální účinky. Čokoláda má své kořeny už u starých Májů, pro které měly kakaové boby náboženský význam. Aztékové zase věřili v její afrodiziakální účinek. Panovník Montezuma pil pouze čokoládu a za noc dokázal uspokojit až přes 10 žen. Do Evropy se čokoláda dostala díky španělskému dobyvateli Cortézovi v 16. století. Při této masáži se pracuje pouze s kvalitními přírodními oleji, kávou a samozřejmě s čokoládou.

Záda + nohy zezaducca 60–90 minut670,- Kč
Zádacca 60 minut400,- Kč
Nohycca 60 minut400,- Kč
Rucecca 60 minut400,- Kč
Čokoládový zábal břichacca 20 minut150,- Kč
Čokoládový zábal hrudníkucca 20 minut150,- Kč
Čokoládové rande
(pouze pro páry, pokusíme se s vašim partnerem o královskou masáž)
cca 90–120 minut800,- Kč

HOT STONES – lávové kameny

Lávové kameny dokážou navodit pocit klidu a uvolnění a proto je tato masáž velmi žádaná nejen u nás, ale i ve světě. Teplo, které na tělo kameny vyvíjejí, uvolní mysl a hlavně báječně uvolní zatuhlé svaly. Lávové kameny jsou nejvyšší kvality, aby vydávaly potřebnou energii a akumulovaly potřebné teplo.

Záda + nohy zezaducca 60 minut400,- Kč
Nohycca 60 minut400,- Kč
Celé tělocca 90 minut700,- Kč

Rituál Tokoriki

Rituál Tokoriki je kosmetické ošetření celého těla pomocí krystalků třtinového cukru, hydratačního mléka, kokosového oleje, horkých mořských mušlí a kokosového másla. Tento rituál pochází z exotického tichomoří – z ostrovů Fidži. Horké mušle ohřívají tělo, uvolňují svaly, navozují harmonii a klid, odstraňují únavu a stimulují krevní oběh.

Délka masáže: cca 90 minut 695,- Kč

Rituál Matamonoa

Matomonoa je Fidžijská masáž horkými a studenými mořskými mušlemi. Masáž horkými mořskými lasturami výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém a má podobný efekt jako kombinace sauny s masáží. Důležitým prvkem celého rituálu jsou nepřetržitě hřející mořské lastury a masáž napodobující plynulý pohyb vln na mořském pobřeží. Je to velice luxusní a exotické ošetření těla výrazným regeneračním účinkem na tělo i mysl.

Záda + nohy zezaducca 60 minut550,- Kč
Nohy + břichocca 60 minut550,- Kč
Ruce + dekolt + obličej + břichocca 60 minut550,- Kč

Fidžijské zábaly rukou a nohou

Tyto procedury pocházejí z ostrovů Fidži. Tyto zábaly čistí a ošetřují pokožku, zlepšují její prokrvení a navracejí jí mladý vzhled. Při těchto zábalech se používá kokosové mléko do koupele, třtinový cukr, kokosové máslo a exotický olej. Fidžijské zábaly rukou a nohou jsou dvě samostatné procedury a lze je provádět i po pedikúře.

Nohycca 30 minut150,- Kč
Rucecca 30 minut150,- Kč

Masáž svíčkou

Masáž svíčkou je originální relaxační metoda s vůní jižní Francie. Harmonizující masáž vonným olejem svíčky a její tlumené světlo vyvolávají pocit pohody a dokonalého uvolnění. Oheň této svíčky nejenže vytvoří romantickou uklidňující atmosféru, ale poskytne Vám příjemně zahřátý masážní olej bohatý na minerály a hydratační látky. Zahřáté, voňavé, čistě přírodní ingredience působí jemně ale intenzivně na Vaše tělo a obnoví jeho energii.

Délka masáže: cca 60 minut (záda a nohy zezadu) 450,- Kč

Masáž ovocnými měšci

Pochází z východní Asie, zde patří mezi tradiční relaxační techniky. V Evropě je tato masáž zatím málo známá, ale začíná se z ní stávat velmi oblíbená a vyhledávaná technika. Měšce se plní exotickým ovocem, směsí vonného koření a kokosem a poté se nahřívají v olejové lázni.

Délka masáže: cca 60 minut (celé tělo) 600,- Kč

Masáž bylinnými měšci

Je to další technika pocházející z Asie, která spojuje léčivé účinky bylin s jemnou masáží. Měšce jsou plněny směsí vybraných bylin a jsou nahřívány v páře. Bylinky teplem uvolňují léčebné látky a speciálními tahy jsou vstřebávány do organismu.

Délka masáže: cca 60 minut (celé tělo) 550,- Kč

Masáž rýžovými měšci

Rýžové měšce se používají v ayurvédské medicíně a jsou součástí masáže, která léčí a regeneruje tělo a mysl. Měšce se plní speciální rýží, nahřívají se v páře a za pomocí olejů se s nimi masíruje celé tělo.

Délka masáže: cca 60 minut (celé tělo) 500,- Kč

Indonézská Bali masáž

Masáže z ostrova Bali mají hlubokou tradici a předávají se z generace na generaci. Z královského paláce se rozšířily dál a dnes tam patří ke každodenní péči o tělo. Jsou praktikovány již po celá staletí a jednotlivé techniky se liší od ostrova k ostrovu a od vesnice k vesnici. Indonézská kultura je velmi bohatá a po staletí byla ovlivňována kulturou indickou, čínskou, arabskou a malajskou, a to se odráží i v této masáži. Můžeme v ní najít prvky z thajské masáže, indické, havajské i klasické. Jde o velmi jemnou a přitom intenzivní masáž. Používají se u ní jen kvalitní a hodně voňavé oleje. DOPORUČUJI !

Délka masáže: cca 60 minut 420,- Kč

Indická masáž hlavy

Tato masáž hlavy uvolňuje napětí a ulevuje od stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Indická masáž hlavy je prospěšná díky tomu, že se masírují ty části svalů, které jsou nejvíce přetěžovány a kde se nám ukládá nejvíce stresů. V Indii je tato masáž praktikována už od narození a můžete jí vidět prakticky všude a za jakýchkoliv okolností. Tato masáž se provádí na sucho, takže se mnohem rychleji prokrví svaly a rychleji dochází k uvolňování napětí. Masíruje se šíje, krk, hlava a nakonec obličej. UPOZORNĚNÍ : Tato masáž se nehodí pro každého. U některých případů může dojít během masáže k nevolnosti a pocitu mdloby.

Délka masáže: cca 30 minut 250,- Kč

Nepálská masáž

Nepálská masáž je jemná technika, i když u ní dochází k mírnému tlaku. Tato masáž se provádí na celém těle, s výjimkou břicha a horních končetin. Masíruje se pomocí sezamového oleje, který je lisovaný za studena. Má vynikající regenerační schopnosti, otevírá póry, čistí je a váže na sebe toxiny, těžké kovy a zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky.

Délka masáže: cca 30 minut 250,- Kč

Bambusová masáž

Bambusu jako rostliny využívá člověk po tisíce let. Je oblíbenou rostlinou hlavně pro svůj rychlý růst, pevnost, pružnost, lehkost. I když tuto rostlinu, bohužel, pár diktátorů používalo i jako mučící nástroje, právě pro vlastnosti, které má. Bambus má také protibakteriální vlastnosti, takže se začal využívat také jako pomůcka pro maséry. Bambusová masáž je v Evropě poměrně nová masáž, i když bambusové tyče se v Asii používají dnes a denně. Ale samostatná masáž bambusovými tyčemi, tzv. „bamboo“ masáž je v posledních deseti letech vyhledávanou a oblíbenou procedurou převážně v USA. V této masáži jsou prvky jak z thajské, čínské, japonské, tak i klasické masáže. Je to tlaková masáž. Takže pomocí tlaku a tahu se rychleji rozproudí krev a snáze se rozmasírují zatuhliny. Pomáhá proti celulitidě a odvádí toxiny z těla.

Celé tělo + Obličejcca 60 minut550,- Kč

Cesta kolem světa I

Při této masáži se masíruje každá část těla technikou, která je specifická pro určitý stát či kontinent. Je to taková ochutnávka různých masáží, hlavně pro ty, kteří se nemohou rozhodnout. 🙂

Obličej – Indie (indická masáž hlavy)
Ruce – Havaj (havajská masáž rukou)
Záda – Nepál (nepálská masáž zad)
Nohy + Hýždě – Asie, USA (bambusová masáž)
Břicho – Thajsko (thajská masáž)
Hrudník – ČR (klasická masáž)
Celé tělo :cca 60 minut 430,- Kč

Cesta kolem světa II

Při této masáži se masíruje každá část těla technikou, která je specifická pro určitý stát či kontinent. Je to taková ochutnávka různých masáží, hlavně pro ty, kteří se nemohou rozhodnout. 🙂

Obličej – Thajsko (thajská masáž)
Ruce – ČR (klasická masáž)
Záda – Francie (masáž svíčkou)
Nohy + Hýždě – Indonésie (bali masáž)
Břicho – Fiji (cukrový vánek z ráje)
Hrudník – Havaj (havajská masáž)
Celé tělo :cca 60 minut 480,- Kč

Celotělové peelingy

Peeling je obrušování mrtvých buněk kůže, za účelem odstranění odumřelých částí pokožky. Tato procedura by se neměla provádět častěji než 1x týdně, jinak hrozí poškození pokožky.

Celé tělo: cca 60 minut 390,- Kč

Masáž obličeje a dekoltu

Masáž obličeje má ze všech druhů masáží nejblahodárnější a maximálně relaxační účinky, především na centrální nervovou soustavu. Vzhledem k tomu, že na obličeji je velké množství nervových receptorů, ovlivňuje masáž obličeje nejen nervový systém, ale i celé tělo. Masáž obličeje je výborná nejen pro ženy, ale svými příjemnými relaxačními účinky se hodí i pro muže. Masáž obličeje pomáhá oddálit proces stárnutí, neboť díky ní se zlepšuje prokrvení tkáně, pružnost svalů a zvyšuje se odplavování toxických látek.

Délka masáže: cca 20-30 minut 250,- Kč

Důležitá informace:

Kdy se nenechat masírovat! :

Obecně vzato má chodit na masáž zdravý člověk, uvádím zde proto případy, kdy není vhodné o masáži uvažovat. Pokud si nejste jistí svým zdravotním stavem, poraďte se se svým lékařem!

 • únava či klinické vyčerpání – viróza, horečka
 • nakažlivá choroba
 • kožní nemoci – svrab, bradavice, spála, neštovice
 • zhoubné nádory
 • krevní choroby – hemofilie
 • akutní kloubní záněty
 • akutní záněty dutiny břišní
 • hnisavá a infekční onemocnění
 • záněty ledvin
 • křečové žíly, záněty a trombózy
 • těsně po jídle
 • nedávné zlomeniny, naraženiny, výrony
 • čerstvé jizvy
 • vysoký krevní tlak
 • 1. trimestr těhotenství
 • po závažné operaci vyčkat 12 měsíců
 • po menším zákroku vyčkat 6 měsíců
 • čerstvé tetování